POZNAJ NAS

BLIŻEJ

obiektywna fotografia o nas zespół

OBIEKTYWNA

Kilka słów o naszym zespole

Sesja wizerunkowa

Sesja kobieca

Reportaż

Sesja brzuszek maluszek

Sesja ciążowa

Sesja plenerowa poślubna

Pełna oferta ślubna

Sesja z wieczoru panieńskiego

Foto produkty

Baby shower

Sesja rodzinna studyjna

Pierwsza Komunia Święta

Sesja urodzinowa

Chrzest Święty

Sesja noworodkowa

SESJE ZDJĘCIOWE

INFORMACJE, CENNIK, 

PORTFOLIO

KONTAKT OBIEKTYWNA

SONIA LANGHANS

Instagram

Facebook

rezerwacjeobiektywna@gmail.com

690 866 460

Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Wytwórnia Marketingu

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Basia

Artystyczna kopia Sonii. Potrafi idealnie odwzorować styl fotografii. Niepoprawna marzycielka, która na świat patrzy przez różowe okulary. Programy do obróbki zdjęć zna od podszewki a aparat obsługuje z zamkniętymi oczami. To dziewczyna do zadań specjalnych !

Zawsze uśmiechnięta, otwarta i chętna do pracy. Doskonale dogaduje się z dziećmi, o czym świadczą szczere uśmiechy i głębokie spojrzenia, które Basia zatrzymuje dla Was w kadrze.

Widzi więcej niż inni. W nieciekawym otoczeniu, czy brzy braku sprzyjających warunków, zawsze znajdzie element artystyczny i piękny. Posiada niezwykłą zdolność do zatrzymania w kadrze chwil ulotnych i delikatnych.

obiektywna fotografia o nas zespół

Sonia i Hubert

Właściciele studia Obiektywna. Małżeństwo z milionem pomysłów na biznes i pasją do tego co robią. To oni czuwają nad pracą całego zespołu. Hubert wyznacza marketingowy kierunek Obiektywnej. Jest pomysłodawcą wielu fantastycznych akcji i działań promocyjnych a jego wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem pozwoliło wdrożyć standardy obsługi klienta na najwyższym poziomie. Rozważny, twardo stąpający po ziemi manager, który z największą starannością wdraża w życie pomysły całego zespołu. 

Sonia w studiu czuwa nad jakością Waszych zdjęć. Od momentu wykonania sesji aż po finalną akceptację. Potrafi zauważyć najmniejsze niedociągnięcia na fotografiach i ciągle dąży do osiągnięcia najlepszych efektów. 

Prywatnie rodzice 9 letniego Natana - najcenniejszego skarbu ich życia, zawodowo - rodzice 6 letniego studia fotograficznego.

obiektywna fotografia o nas zespół